Слідом за смартфоном і смартвотчем: смарткондом виміряє найінтимніше (Відео)

smartЯкщо можна зробити розумний пристрій, який надягають на руку та яким заміряють пульс, то чому б не зробити аналогічний прилад, який надягають на зовсім інше місце? Саме так міркували творці “розумного презерватива” з англійської компанії “Брітіш кондомс”.

Результатом цих роздумів став i.Con – насправді це не презерватив, оскільки від зачаття він не захищає. Це кільце, що нагадує всім відомий наручний браслет “фітбіт”, ось тільки надівається він не на руку, а на чоловічий статевий орган.

Цей прилад, зовнішнім виглядом нагадує автомобільну покришку, за помірну ціну в 60 фунтів стерлінгів заміряє такі необхідні показники, як діаметр вищевказаного органу в різних ситуаціях, частоту фрикцій, а також збирає загальну статистику по тривалості статевих актів та їх регулярності. Крім того, він може миттєво попередити про небезпеку таких венеричних хвороб як сифіліс та хламідіоз, розпізнавши їх первинні симптоми в паховому просторі.

Ці, а також інші різноманітні відомості інтимного характеру, що збираються за допомогою датчиків, “смарткондом” пересилає у відповідний мобільний додаток у зручному для перегляду та аналізу вигляді.

За запевненнями компанії, зацікавленість у придбанні нового приладу вже висловили близько мільйона чоловік.