Слідчий Комітет Росії завів кримінал за фактом вбивства оператора “Першого каналу” у Донецьку

1Управлінням з розслідування злочинів, пов’язаних із застосуванням заборонених засобів і методів ведення війни, Слідчого комітету Росії порушено кримінальну справу за фактом вбивства в Донецьку оператора Першого каналу Анатолія Кляна за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст. 356 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни) і ч. 2 ст. 105 КК РФ (вбивство загальнонебезпечним способом особи у зв’язку з його службовою діяльністю). Про це йдеться на офіційному сайті СК РФ.

“За даними слідства, в ніч з 29 на 30 червня Анатолій Клян у складі знімальної групи виїхав в одну з військових частин у місті Донецьку робити репортаж. Під час зйомок поруч з військовою частиною Клян отримав поранення в живіт, від якого помер.

Найближчим часом цю кримінальну справу буде з’єднане в одному провадженні з кримінальною справою, порушеною раніше за ч. 1 ст. 356 КК РФ за фактом застосування військовослужбовцями Збройних сил України, озброєними членами “Національної гвардії України” і бойовиками “Правого сектору” заборонених засобів і методів ведення війни”,- йдеться у повідомлення.