Слідчі з Тернопілля поїхали в зону АТО озброєні та всім забезпечені (Фото, Відео)

P1210002-nСлідчі з Тернопільщини відбули на схід. І це – вже не перша ротація наших фахівців.

П’ятеро досвідчених працівників вирушили в зону проведення антитерористичної операції для надання колегам допомоги в розслідуванні тяжких і особливо тяжких злочинів. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 12 березня.

Читайте також. Подаровані керівнику ведмеді ледь не загинули, а тепер цей чоловік — помічник нардепа з Тернополя (Відео, Графіка)

У зоні АТО робота для них звична — огляд місця події, збирання речових доказів, встановлення свідків та учасників подій, скерування до суду обвинувальних актів. От тільки умови, в яких правоохоронцям доведеться виконувати свої обов’язки, м’яко кажучи, не зовсім безпечні. Тому керівництво обласного управління внутрішніх справ потурбувалося про те, щоб наші спеціалісти поїхали в зону АТО належним чином озброєні та забезпечені.

Керівник обласної міліції Олександр Богомол, побажав добровольцям гідно виконувати поставлені перед ними завдання, проте не забувати про власну безпеку, адже вдома на кожного з них чекають рідні, та й на основних місцях несення служби вони теж потрібні.

Читайте також. «Ворог слабкий духом, і в цьому — наша перевага», — міліціонер, який повернувся на Тернопілля із зони АТО (Фото)

Традиційно в дорогу виряджали співробітників міліції з молитвою та священичим благословенням.

Софія Левицька