Слідчі з Хмельниччини отримали висновок харківських експертів щодо стану травмованого пса, якого замордував місцевий чиновник

фото: suspilne.media.
фото: suspilne.media.

Завтра слідчі Хмельниччини оприлюднять результати експертизи огляду пса Барсіка.

Це той пес, якого тягнув за машиною чиновник з Хмельницького, спричинивши йому численні травми.

Слідчі з Хмельниччини отримали висновок експертів харківського науково-дослідного інституту судових експертиз, де оглядали пса Барсіка.

Про це каже керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець, інформує suspilne.media.

Читайте також: Жителі Хмельниччини зловили і присоромили чиновника, який замордував до непритомності собаку (Відео)

За його словами, 11 грудня, після детального ознайомлення з документом, він готовий його оприлюднити.

Як уже повідомлялось раніше, 17 листопада до поліції Красилівського району звернувся чоловік з повідомленням про те, що поблизу села Кузьмин він зупинив водія автівки, який тягнув прив’язану до машини собаку.

Читайте також: Жителі Хмельницького зібрали підписи до поліції з проханням суворіше покарати місцевого чиновника, який покалічив свого собаку (Відео, фото)

Поліція факт знущання над собакою зафіксувала, каже начальниця сектору комунікацій головного управління Нацполіції області Інна Глега. За її словами, за даним фактом відкрили кримінальне провадження за статтею 299 (жорстоке поводження з тваринами).

Хмельницькі зоозахисники з громадської організації захисту тварин «Врятуй життя» заявили себе потерпілою стороною для того, аби надалі представляти інтереси потерпілого пса, каже голова організації Олена Голубнича. Додає: над собакою, яка зараз знаходиться під їх опікою, познущався директор державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич.