Слідчі показали кадри з місця смертельного підриву бійців ЗСУ на Донбасі (Фото)

Внаслідок підриву на нестановленому наразі боєприпасі вранці 14 лютого при зміні особового складу ЗСУ на позиції під Новолуганським на Донецькому фронті загинули троє українських військових.

Як повідмоляє ДБР, за фактом смертельного вибуху на підконтрольній Україні території неподалік передової відкрито кримінальне провадження. Слідчі ДБР 14 лютого працювали на місці загибелі трьох українських військових і оприлюднили кадри з місця смертельного вибуху. Як видно на кадрах, вибухом буквально на шматки розвірвало дорогу, якою на пост ішли українські військові.

“Кримінальне провадження відкрите за ч. 3 ст. 425 КК України (недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану). Керівництво Державного бюро розслідувань тримає розслідування цього кримінального провадження на особистому контролі та висловлює свої співчуття рідним і близьким бійців”, – йдеться в повідомленні ДБР.

Як повідомляє ТСН, сьогодні міністр оборони України і Головнокомандувач ЗСУ мають доповісти Президенту України про перші результати слідства причин вибуху.