“Слід переймати досвід ЄС, щоб задіяти наш потенціал – молодь”, – кажуть у Тернополі (Фото)

20140926-30Нові механізми працевлаштування молоді шукають під час міжнародного семінару у Тернополі. Завершиться захід аж 28 вересня.

Назва семінару – «Пошук нових механізмів працевлаштування молоді». Його ініціатори – Міністерство молоді та спорту України, управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування».

Читайте також. Підволочиськ: за сприяння центру зайнятості вже працевлаштували 740 осіб

Участь у роботі семінару беруть директори молодіжних центрів праці, представники органів виконавчої влади, спеціалісти з працевлаштування з Республіки Польща, міжнародних і громадських організацій. Роботу семінару поділили на три секції: нові механізми зайнятості молоді, соціальна реклама та мотивація до праці, сприяння молодіжному підприємництву.

Метою заходу є вивчення кращих практик працевлаштування молоді в Польщі та підписання меморандуму співпраці між українськими та польськими структурами, які реалізують політику зайнятості молоді.

Читайте також. Тернополяни вже думають, як боронитимуть своє місто, а тому… “партизанять”

Участь в урочистому відкритті семінару, яке відбулося 25 вересня у центрі «Євростудій» (ТНЕУ), заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра. Він наголосив, що ми маємо переймати досвід країн ЄС, як задіяти наш потенціал – молодь.

Також чиновник акцентував увагу на основних проблемах працевлаштування молоді на Тернопільщині, зокрема – на відсутності взаємозв’язку між освітніми послугами і ринком праці, вдосконалення рівня професійно-технічної освіти тощо.

– Важливу роль у питаннях зайнятості молоді відіграє діяльність громадських організацій, зокрема молодіжних, – зазначив він. – Є дуже багато випадків, коли активна участь в громадському секторі допомагає знайти роботу. Сподіваюся, семінар буде корисним і для представників України, і для гостей з Польщі та матиме позитивний результат.

Софія Левицька