Стало відомо, хто тепер у “ДНР” збирає хабарі замість арештованого “першого заступника міністра”

ф2Справа хабарництва і поборів у самопроголошеній “ДНР” продовжує процвітати.

Після арешту за хабарі так званого “першого заступника міністра доходів і зборів ДНР” Олександра Михайлова, хабарі замість нього в “міністерстві” тепер збирає просто “заступник міністра” Ковальов. Про це написав у мережі сепаратист Ігор Безлєр,

Читайте також: В «ДНР» почали чистку серед своїх «міністрів»

Як пише Безлер, аби в підприємця не “націоналізували” бізнес, він має носити “гаманцю Захарченка” від 200 тисяч до 400 тисяч рублів хабара, і це після сплати всіх “офіційних податків”.

 

ф1

Читайте також: Щоб тримати в кулаці, Захарченко залякує своїх бойовиків «спецслужбами»

Нагадаємо, свого так званого "першого заступника міністра" Михайлова бойовики кинули на підвал за начебто отримання хабарів в особливо великих розмірах і перевищення службових повноважень.

Читайте також: «Якщо своїх кинути, вони почнуть давати покази»: верхівку «ДНР» після арешту заступника міністра затрусило

Після того, як 13 червня стало відомо про затримання Михайлова, сепаратисти і знайомі з ситуацією у верхівці "ДНР" були фактично одностайні у своїх коментарях у мережі: справа Михайлова житиме й далі, бо вся так звана "влада ДНР" тримається виключно на хабарництві і є криміналізована по своїй суті, а затримання Михайлова - це показуха.