Скоєно замах на радника голови Харківської ОДА

Під Харковом була розстріляна автівка радника губернатора.

Як повідомляє “Справжня Варта“, замах стався сьогодні, 1 грудня близько 18.30 на Окружній дорозі, коли голова ГК “Східний корпус”, радник голови Харківської облдержадміністрації з питань територіальної оборони Олег Ширяєв їхав по трасі.

Під час руху автівки її почав підрізати якийсь автомобіль, з якого пролунали постріли.

Але засновник “Східного корпусу” та супроводжуючи його особи не постраждали.

Характерно, що саме сьогодні Ширяев опублікував у своєму блозі на фейсбуці пост зі зверненням до Начальника головного управління Національної поліції Харківської області Дмитрієва А. А., Начальника управління СБУ в Харківській області Крицина Е. В., Прокурора Харківської області Данильченка Ю. Б. та інформаційний лист голові Харківської обласної державної адміністрації Світличній Ю. А. про ситуацію з неправомірним перебуванням на службі заступника начальника ГУ НП Черьомухіна Н.П.

Читайте також: Бізнесмен, на якого скоїли замах у терористичній «ЛНР», помер у лікарні

Завтра голова “Східного корпусу” братиме участь у круглому столі на тему «Сепаратизм в Харькові: міфи та реальність».

Наразі джерела “Справжньої Варти” пов’язують постріли на Окружній з операцією, яку “Східний корпус” та Екологічний корпус “Азов” спільно з ОВР  “Правий сектор” та екологічной групою “Печенеги” провели поруч з селом Просяне, де було випилено близько 20 га дубів На початку тижня активісти під’їхали, зупинили роботу, викликали поліцію.

В Штабі “Схiдного Корпуса” ситуацию з обстрілом свого лідера поки що не коментирують.

В штабі «Східного корпусу» кореспонденту «Варти» підтвердили факт замаху.

За словами Олега Ширяєва, це «ознака того, що ми робимо правильні речі та заважаємо тим, хто не може з нами справитися у законному руслі».

«Цим нам не залякати. Ми йдемо далі», – заявив голова «Східного корпусу».