Складні хірургічні операції робитимуть у новому операційному блоці (Відео)

P3090022-nСтоматологічні та отоларингологічні операції на Тернопільщині тепер робитимуть якісніше. У Тернопільській Університетській лікарні відкрили та освятили новий операційний блок.

Читайте також. Вода з джерел – під забороною, зате є бювети (Фото)

Йдеться про виконання широкого спектру операцій. Зазвичай, це – складні реконструктивні оперативні втручання на внутрішньому вусі, щелепі, гортані та інші. Облаштували все за рахунок спонсорів і меценатів. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Об’єм оперативних втручань досить значний. До цього ці операційні були в складі загального операційного блоку в третьому відділенні, а саме віддалення дальше. Тому це і територіально набагато простіше обслуговувати цих хворих. Ми виділили цих хворих в окремий операційний блок, що дає можливість нам передбачити окремі моменти і хірургічні, і епідемічні, і тактичні, – розповідає головний лікар Тернопільської обласної Університетської лікарні Василь Бліхар.

Читайте також. Відома підприємиця і громадський діяч збудує приватний медцентр

Хірургічні операції в новому операційному блоці робитимуть жителям усієї Тернопільщини. Адже в  Університетській лікарні діє єдине в області стоматологічне відділення, розраховане на тридцять місць.

– Єдине в області, тому все навантаження з усіх районів з направленнями. Такі хворі всі поступають до нас. Так само і в лорів, усі патології, в яких необхідно проводити оперативне втручання, проходять лікування в нас, в Університетській лікарні. Оскільки нас об’єднали в операційному блоці, тому в нас буде блок для лорхворих і для стоматологічних хворих, – каже завідувач відділення хірургічної стоматології Тернопільської обласної Університетської лікарні Олег Дзіх.

Читайте також. Психологічну і соціальну допомогу майданівцям надають у “Карітасі” (Відео)

До речі, місяць тому такий же операційних блок облаштували за кошти спонсорів та меценатів і на базі офтальмологічного відділення. Він теж відповідає європейським стандартам, каже Василь Бліхар.