Склад боєприпасів російських окупантів Донбасу злетів у повітря: у бойовиків великі втрати

вибух-щось летитьВнаслідок вибуху складу російських окупантів загинув один бойовик і ще 6 були поранені.

Як повідомляє Міноборони України з посиланням на дані української військової розвідки, вибух прогримів в окупованому “ДНР” селі Саханка, околицями якого проходить лінія фронту на Приазов’ї.

“7 травня цього року у населеному пункті Саханка стався вибух сховища боєприпасів через порушення заходів безпеки, внаслідок якого загинув один російський найманець та шестеро отримали важкі поранення. Крім того, осколками мін було поранено восьмеро цивільних осіб, які перебували поза межами території зберігання боєприпасів”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони.

В українському оборонному відомстві зазначили, що через поранення цивільних командування російських окупаційних військ вирішило приховати справжню причину вибуху. З метою брехливої кремлівської пропаганди російські окупанти взялись поширювати неправду про вибух свого складу, щоб перекласти провину бойовиків на українських військових.

“Російські пропагандисти використали зазначену подію для розповсюдження фейкових повідомлень, що нібито причиною вибуху став артилерійський обстріл з боку підрозділів Об’єднаних сил із озброєння, забороненого Мінськими угодами. У такий спосіб окупанти намагалися приховати дійсні причини події для запобігання зростанню рівня невдоволення місцевого населення перебуванням російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Сходу України”, – наголосили в Міністерстві оборони України.

В українському оборонному відомстві підкреслили, що українські бійці на Донбасі ніколи не відкривають вогонь у відповідь на ворожі обстріли у місцях, де можуть постраждати цивільні мешканці Донбасу.