“Сказати щось погане?” – як найвідоміший одесит сучасності на ТБ Росії нову владу Одеси “критикував” (Відео)

Жванєцкій читаєПравду про Україну і Одесу несподівано дізнались глядачі російського телеканалу. Після понад двох місяців перебування в Одесі про ситуацію у місті при новій владі розповів Михайло Жванецький.

У ході телепрограми ведучий, вочевидь, забувши, що сатирик підтримав Євромайдан, мав необережність запитати Жванецького, як той ставиться до призначення очільником Одещини Саакашвілі. І тут у притаманній йому унікальній манері Жванецький почав розповідати. Виявилось, що в українській Одесі, на подив росіян, зараз не просто все гаразд, а суцільний позитив: сатирик розповів і про нову поліцію, і про те, що для городян звільнили два пляжі, які огородили для себе можновладці, і про ліквадацію зайвих чиновницьких управлінь в одеській адміністрації.

Росіяни-глядачі у студії слухали Жванецького мовчки і “практично не дихаючи”. Зрештою, зрозумівши, що така правда шокувала росіян, Жванецький сказав: “Тепер треба що-небудь погане сказати? Скажу, відчуваю – треба”.

Читайте також: Михайло Жванецький українцям: свободу тримати зубами

І тут виявилось, що поганого зараз в Одесі, на думку одесита-сатирика, аж три пункти: спека, те, що він отруївся, а також те, що нема росіян – ні машин з російськими номерами, ні яхт.

“Там зараз народу багато, багато приїзжих, дуже відчувається відсутність росіян”, – сказав Жванецький і пояснив: тепер йому не так весело, бо через відсутність росіян в Одесі сатирику вже нема кого розглядати у бінокль чи підзорну трубу.

Зрештою, Жванецького треба слухати…