Сказано — зроблено: у Мар’янівці, що на Тернопільщині, ремонтують дорогу (Відео)

На Тернопільщині активно тривають ремонтні роботи доріг. Одна з них — у селі Мар’янівці Великоберезовицької громади. Це село вважається найвіддаленнішим у громаді, дорогу в якому не ремонтували близько 40 років. Роботи проводять за ініціативи команди Івана Чайківського «За майбутнє».

— Ми розпочинаємо ремонт доріг з таких найвіддаленіших населених пунктів, де є найгірша дорога, де люди мало вірять у те, що в них буде доброякісна дорога. Наше головне завдання — відновити віру в людей, показати, що справжній патріот — це добрий господар, який дбає про територію, на якій народився, живе, — говорить Іван Чайківський, народний депутат України («За майбутнє»)

Тепер на ділянці дороги триває асфальтування. Оглянули хід робіт перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук і депутат облради Любомир Крупа.

На ділянці дороги Мар’янівка-Йосипівка-Настасів триває завершальний етап робіт, підрядники проводять асфальтування ділянки від Мар’янівки до Йосипівки. Наша команда працює над тим, щоб дійти до найвіддаленішого села, щоб люди мали доброякісну дорогу, — сказав Володимир Болєщук. — Разом з депутатом обласної ради Любомиром Крупою ми провели інспектування, щоб підрядник доброякісно провів будівельно-ремонтні роботи, щоб ця дорога стояла на роки.

Любомир Крупа підкреслив, що через поганий стан дорожнього покриття виникали проблеми із транспортним сполученням у селі, тому оновлення цього відрізка дороги – надважливе.

— Дуже важливо відремонтувати дорогу у Мар’янівці, адже біля сорока років тут дорога не бачила техніки. Доходило до того, що не було транспортного сполучення з населеним пунктом. Ми розуміємо, що децентралізація бюджету, більші повноваження громади дають можливість освоювати кошти, робити інфраструктуру і з’єднувати громаду саме такими якісними дорогами, — зазначив Любомир Крупа.