Скасувати переведення годинників в Україні: ВР прийняла перше рішення

Чи відбудеться перехід на літній час в Україні в останню неділю березня цього року, поки невідомо.

Верховна рада 277-ми голосами “за” підтримала сьогодні в першому читанні законопроєкт №4201 про скасування в нашій країні переходу на літній і зимовий час.

Законопроєкт авторства першого заступника голови Верховної ради Руслана Стефанчука передбачає, що Україна має надалі залишитись у зимовому часі і більше не переводити годинники двічі на рік. 

За задумом автора законопроєкту, таким чином в Україні буде завжди єдиний загальнодержавний час, що на годину відрізнятиметься від часу в Росії. Київський час – це буде всесвітній координований час (за Грінвічем) плюс 2 години.

Читайте також: Перехід на літній час: з’ясувалась несподівана обставина про ефект від переведення годинника (Відео)

Чи перейде 28 березня Україна на літній час, поки невідомо. Частина народних депутатів виступила за розгляд законопроєкту Стефанчука у другому читанні і в цілому за пришвидшеною процедурою, аби Україна вже цієї весни залишилась у зимовому часі і в останню неділю жовтня не поверталась знову у зимовий час.

Читайте також: Сигнал для влади: українці чітко висловились «за» чи «проти» переведення годинників (Відео)

Нагадаємо, раніше в Уряді України заявляли, що Україна скасує перехід на літній і зимовий час після того, як це зробить Євросоюз. Через розбіжності у поглядах країн, в якому ж часі їм залишатись, процес скасування переведення годинників у ЄС затягнувся.

 

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Klm

Заберите у них кнопки. Это не слуги это враги народа. Летом при зимнем времени будет в три часа ночи светать.