Скасування судом рішення Київради про перейменування двох проспектів у столиці В’ятрович назвав спробою реваншу: готується апеляція (Відео)

фото: zik.ua
фото: zik.ua

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення про перейменування Московського проспекту на Степана Бандери і проспекту генерала Ватутіна на Шухевича.

Про це директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, суд задовольнив вимоги позивача лише частково, пише Українська правда.

“Повний текст з мотивацією буде за 5 днів. Отримаємо повний текст, будемо подавати апеляцію”, – пообіцяв В’ятрович.

Серед позивачів називають народну депутатку Ірину Бережну.

“Суддя Чудак Олеся Миколаївна, до речі суддя що переслідувала майданівців, скасувала рішення Київради. В позивачів, російської агентури на чолі з гаспажой Бєрєжной була “нульова правова позиція”, тому суддя до останнього затягувала винесення чергового ганебного рішення”, – написав у Facebook директор Українських студій стратегічних досліджень Юрій Сиротюк.

Висловився на сторінці Фейсбук з приводу скандального перейменування і міський голова Києва Віталій Кличко:

“Реваншу не буде! По-перше: ми готуємо апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва, що скасував рішення Київради про перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича.
Йдеться про зміну в рамках декомунізації старих назв проспектів Московського і Ватутіна.
І, по-друге: на наступній сесії Київради ми, за процедурою, ще раз ухвалимо рішення про відповідне перейменування радянських проспектів”, – написав мер Києва.

Журналісти 5 каналу поцікавилися у Володимира В’тровича, якими будуть подальші кроки Українського інституту національної пам’яті.

Докладніше – у відео 5 каналу: