Скасування переведення годинників в Україні: Стефанчук сказав, коли ВР розгляне питання (Відео)

В останню неділю жовтня Україна точно переводитиме годинники на зимовий час. До розгляду цього питання Рада повернеться під час дії саме цього часу.

Про це заявив сьогодні на брифінгу голова Верховної ради України і автор законопроєкту про скасування переходів на літній і зимовий час Руслан Стефанчук.

Він нагадав, що цей законопроєкт парламентарі підтримали в першому читанні. Виносити ж документ для розгляду в сесійній залі під час дії літнього часу не було змісту. Після переходу України на зимовий час Рада це питання розгляне.

“Після того, як… Україна перейде на зимовий час, ця дискусія має знову бути піднята, але вона має бути піднята в сукупності з рішеннями Європейського Союзу, які також висловилися за відмову… Зміна часових рамок, яка в Україні була введена, якщо не помиляюся, тільки у 81 році, ніякої логічно доведеної економії, крім пошкодження біоритмів і здоров’я людини, мені здається, не принесла. Давайте почекаємо переведення України на зимовий час – і тоді продовжимо дискусію щодо цього питання”, – сказав Стефанчук.

Він підкреслив, що природним часом для України є саме зимовий час.

Нагадаємо, що на зимовий час Україна має перейти в ніч на останню неділю жовтня. Тобто в ніч на 31 жовтня годинники слід буде перевести на годину назад.

Більше - у прямій мові голови Верховної ради України Руслана Стефанчука у відео телеканалу "Рада" з 13 хв 14 сек.