Скандальні російські Pussy Riot виступили разом з Мадонною на концерті в Нью-Йорку

indexАмериканська поп-співачка Мадонна та учасниці панк-групи Pussy Riot, звільнені за амністією у грудні минулого року, виступили на концерті в Нью-Йорку, повідомляє в четвер, 6 лютого, американський телеканал Ей-бі-сі, передає “Інтерфакс-Україна”.

Перед тим, як на сцену вийшли учасниці Pussy Riot, Мадонна звернулася до публіки: “Чи є у нас право бути вільним, відверто висловлюватися, мати думку, любити того, кого ми хочемо любити, бути тими, хто ми є?”

Після цього співачка під оплески залу запросила на сцену Марію Альохіну і Надію Толоконникову.

“Спасибі всім тим, хто виявив сміливість і небайдужість, щоб виступити проти несправедливості і сказати правду”, – сказала Альохіна.

Концерт в Нью-Йорку був організований міжнародною правозахисною організацією “Емнесті інтернешнл”. У ньому також виступили групи Blondie, Imagine dragons, ірландський музикант Боб Гелдоф, вдова Джона Леннона Йоко Оно та інші виконавці.

У грудні минулого року учасниці панк-групи Толоконнікова і Альохіна були звільнені з ув’язнення за амністією, оголошеною у зв’язку з 20-річчям Конституції РФ. Дівчата заявили, що мають намір зайнятися правозахисною діяльністю.