Скандальна смертельна ДТП на окупованому Донбасі: бойовики визнали участь у ній “посадовця ДНР” (Відео, Фото)

Місце ДТП. Фото - соцмережі
Місце ДТП. Фото – соцмережі

Бойовики на окупованому Донбасі регулярно скоюють смертельні аварії, провину за які покладають на невинних цивільних, оскільки проти озброєних окупантів в самопроголошених псевдореспубліках місцеві мешканці повставати бояться, а в так званих “ДНР” і “ЛНР” панує беззаконня і право того, в кого зброя.

Про черговий такий випадок – смертельну ДТП, що її спричинив керівник так званого «МРЕВ» в окупованому “ДНР” Старобешевому, – у мережі повідомляли очевидці.

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась смертельна ДТП, яку бойовики хотіли «зам’яти» (Фото)

В цій варії, що сталась вранці 22 лютого на окупованій «ДНР» території на трасі між Донецьком і Сєдово, загинули двоє молодих людей, а травмованого водія бойовики намагались звинуватити в ДТП, хоч спарвжнім винуватцем, стверджували очевидці, був “посадовець ДНР”, який або був п’яним, або заснув за кермом.

Так зване "МВД ДНР" факт аварії і того, що її учасником був представник "МРЕВ ДНР", визнало. Однак окупаційна влада і далі продовжує стверджувати, що "посадовець ДНР", мовляв, не винен, а винен травмований водій іншого авто.

Щоб "відбілити" представника окупаційної влади, бойовики оприлюднили спеціальне відео.

У мережі ж очевидці обурюються заявами бойовиків і запевняють, що саме керівник "МРЕВ" був винуватцем аварії, в якій загинули цивільні люди. На це, наголошують очевидці ДТП, вказують сліди гальмівного шляху цивільного автомобіля, в яку врізалась машина, що нею керував бойовик.

ф1ф2