Скандал з СТБ: телеканал показав російського найманця, який воював на Донбасі

Російський військовий, який воював на Донбасі проти України, з’явився в програмі “Битва екстрасенсів”.

Телеканал СТБ уже попросив вибачення в української громадськості, та в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення заявили, що інцидент розглянуть на засіданні.

Фото - соцмережі
Фото – соцмережі

Хвилю обурення підняли в мережі після ефіру 15 січня глядачі. Ввечері в ефір вийшла російська версія проекту “Битва екстрасенсів”, в якій брали участь люди в камуфляжі, серед яких були колишні і чинні російські військові. Один із них прямо зізнався, що брав участь у бойових діях на Донбасі.

Керівник СТБ одразу ж заявив, що йому соромно за цей ефір і

“Росія і Україна, з вини Росії, ворогують, російські військові присутні на Донбасі, Росія анексувала Крим. Показ цієї програми з моральної точки зору неприпустимий. Мені соромно. Я приношу свої вибачення телеглядачам”, – написав Голова правління ЗАТ “Міжнародний Медіа Центр – СТБ” Володимир Бородянський у Facebook.

ВІн також проінформував, що вже прийняті рішення припинити показ програми “Битва екстрасенсів” виробництва телеканалу ТНТ, атакож вирішено звільнити співробітників, які допустили вихід програми в ефір.

Однак лише цими вибаченнями перед глядачами телеканал, очевидно, не відбудеться.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України повідомила, що 19 січня розгляне питання трансляції в недільному ефірі телеканалу “СТБ” передачі “Битва екстрасенсів” виробництва каналу “ТНТ”, в якій брали участь російські військові.

У Нацраді відзначили, що на трансляцію передачі активно відреагувала глядацька аудиторія та медіаспільнота, висловлюючи своє обурення і закликаючи регуляторний орган до адекватного реагування.

На черговому засіданні Національна рада винесе це питання на розгляд з голосу і ухвалить рішення відповідно до чинного законодавства України.