Скандал у ФІФА: четверо затриманих високопосадовців вже зізнались у корупції

ФІФА-напис при вході в штабквартиру в ШвейцаріїУ Мін’юсті США повідомляють про чотирьох діючих чиновників ФІФА, які визнали свою провину у справі про корупцію, і ще про двох колишніх чиновників цієї організації, які також погодилися з пред’явленими їм звинуваченнями.

Як повідомляє видання Reuters, наразі департамент юстиції США, ФБР і ФІФА не коментує подробиці справи.

Відзначимо, 27 травня поліція Швейцарії провела арешти кількох високопоставлених чиновників ФІФА і видала правоохоронцям США, де їх звинувачують у корупції. Затримання чиновників відбулося в готелі Baur au Lac в Цюріху, куди члени керівництва ФІФА прибули для переобрання голови федераці, яке повинно було відбутися в кінці тижня.

У Швейцарії в офісі ФІФА департамент юстиції і поліції провели виїмку документів для проведення розслідування.

Вони також звернулися до фінансових організацій Швейцарії з питання надання даних про банківські рахунки, що мають відношення до розслідування.

Нагадаємо, що посаду президента протягом останніх 17 років займає Зепп Блаттер. Правління 79-річного Блаттера не раз супроводжувалося гучними корупційними скандалами, які кидали тінь на ФІФА. Зепп Блаттер в черговий раз планував балотуватися на пост голови організації.

Раніше американські парламентарії Джон Маккейн і Роберт Менендес звернулися до конгресу ФІФА з вимогою не підтримувати кандидатуру Йозефа Блаттера на пост президента організації через його відмову позбавити Російську Федерацію права приймати чемпіонат світу з футболу в 2018 році.