Скандал про репресії у “Слузі народу”: двох неугодних виключили з фракції (Відео)

Фото - dt.ua
Фото – dt.ua

Скандал про репресії у “Слузі народу” через затримання чоловіка члена монобільшості ВР Анни Скороход у зв’язку з її голосуванням не так, як інших членів фракції, отримав продовження: фракція “Слуги народу” сьогодні виключила Скороход зі свого складу.

Як повідомляє “112 Україна“, під час сьогоднішнього пленарного засідання в Раді було оголошено про виключення зі складу фракції “Слуга народу”, крім Анни Скороход, ще й Антона Полякова. Причина – обидва нардепи під час голосувань у Раді не дотримались фракційних домовленостей.

"Мова не про якісь дисциплінарні моменти, а якщо людина системно не погоджується з думкою фракції, навіщо нам бути разом?", - сказав голова партії і перший заступник голови фракції "Слуги народу" Олександр Корнієнко.

Обидва нардепи вважають своє виключення з фракції політичною розправою "Слуги народу".

"Пояснили це так. Ви можете зайти на сайт ВР, порівняти мої відвідування. Є рух "Чесно", вони порівнюють відвідування, прогули, голосування – там все є. І я, повірте, не перший у цьому списку. Тобто це просто політична розправа, привіт нашому Андрію Йосиповичу (голова Офісу президента Андрій Богдан", - ред.). Що ж, добре, дякую", - сказав Поляков.

"Нас з Антоном виключили з фракції, справді. Я думаю, що це позитивний момент, тому що тепер ми можемо без переслідувань говорити те, що ми думаємо, і голосувати дійсно за програму президента, а не за ті лобістські закони, які нам пхають під егідою законів президента. Ми ніколи не йшли проти президента, ми навпаки завжди його підтримували і будемо підтримувати", - сказала Скороход.

Читайте також: ВР прийняла в першому читанні законопроєкт про ринок землі: хто з нардепів як голосував (Список)

Скандал розгорівся 14 листопада, коли Анна Скороход з трибуни Верховної ради прямо звинуватила "Слугу народу" в політичних репресіях і переслідуваннях через те, що вона проголосувала проти законопроєкту про запровадження ринку землі в Україні. Саме з цієї причини, заявила Скороход, за поданням Росії в Києві українські правоохоронці затримали її чоловіка - бізнесмена Олексія Алякіна, який добровольцем воював в АТО в батальйоні "Айдар".

У ГПУ пояснили, що чоловік Скороход Олексій Алякін був громадянином Росії, де його розшукують як колишнього банкіра за підозрою в шахрайстві. Через процес набуття Алякіним громадянства України з'являлись різні обставини, та днями Алякін програв апеляцію і тому й був затриманим за поданням кількарічної давнини.

Всі подробиці про скандал у "Слузі народу" і  справу із затриманням чоловіка нардепа - у сюжеті 5 каналу