Скандал із російським телеведучим Кисельовим: в’їзд в Україну спричинив проблеми (Відео)

Євген КисельовВ Україну заборонений в’їзд людині, у якої ім’я, прізвище та по батькові співпадають з ім’ям Євгенія Кисельова.

Російського журналіста Євгенія Кисельова, який веде програму на каналі Інтер, депортують. Про це він сам повідомив «Українській правді».

За його словами, попри те, що він має посвідку на тимчасове проживання, постанову про депортацію виніс “”уповноважений орган”.

За словами Кисельова, він прилетів в Україну в четвер,в аеропорту Бориспіль його не пропустили через кордон, і видали постанову про депортацію.

Станом на 16:25, він перебував  у кімнаті для депортованих.

У державній прикордонній службі заявляють, що дійсно є документ на заборону в’їзду людині, ім’я, прізвище та по-батькові якої співпадають з ім’ям Євгенія Кисельова. Про це виданню повідомив помічник Голови Держприкордонслужби – речник Сергій Астахов.

"Є доручення уповноваженого державного органу відносно громадянина з таким прізвищем, ім'ям і по батькові", - сказав він.

"Ситуація така виникла на кордоні. Зараз вона з'ясовується, і буде прийнято додаткове рішення. Трохи пізніше буде надана інформація", - додав Астахов.

Як повідомив "Українській правді" радник голови СБУ Маркіян Лубківський, найближчими годинами Кисельова впустять в Україну.

"Що стосується Кисельова, то інформація справді щодо нього перевірялася, і найближчим часом він одержить можливість в'їхати в Україну", - сказав Лубківський.

"Ми перевіряємо будь-яку інформацію, яка стосується будь-яких іноземних громадян,  просимо з розумінням ставитися до того, що ми живемо у специфічний час, час, коли є багато ризиків і загроз для національної безпеки України, тому ми дуже перевіряємо, зокрема інформацію, щодо іноземців, які в'їжджають в Україну", - додав він.

Наступний ефір програми Кисельова має відбутися  у п’ятницю.