Сканадал: На Олімпіаді збірна Росія з скелетону незаконно використовувала розгінну естакаду?

 indexЗбірна Австралії зі скелетону подала протест проти команди Росії через використання розгінної естакади.

“Збірна Австралії протестує проти команди Росії через використання розгінної естакади, яка не відкрита для інших команд”, – повідомляється в офіційній заяві Міжнародної федерації бобслею і скелетона (FIBT).

На даний момент час, коли протест Австралії буде розглянуто, поки не визначено, заявили в FIBT. Керівництво Федерації бобслею і скелетону Росії відмовилося коментувати ситуацію.

У четвер, 13 лютого, в олімпійському Сочі відбулися дві перші спроби в жіночих змаганнях скелетоністок. За їх підсумками лідирує британка Елізабет Ярнольд. Друге місце показала її співвітчизниця Ноель Пайкус – Пейс (+0,44 секунди). На попередньому третьому місці знаходиться росіянка Олена Нікітіна, яка поступилася лідеру 0,55 секунди.

"Я на середньому рівні оцінюю обидва своїх заїзду. Навіть не на добре, а скоріше в інший бік. Якісь безглузді помилки відбуваються - мабуть, позначається психологічне напруження. Але спробую завтра все виправити. Перед першим заїздом я дуже нервувала, а перед другим, навпаки, була спокійна. І допустила ще більше помилок", - розповіла про свою невдоволеність результатами Олена Нікітіна.

Нагадаємо, що третій і четвертий заїзди скелетоністок відбудуться в п'ятницю, 14 лютого.

УНН