Сірко-зрадник: на Тернопільщині пес “викрив” злочин свого господаря

фото: мережа Інтернет
фото: мережа Інтернет

Декілька років тому така напівкумедна історія трапилась у місті Борщеві, що на Тернопільщині.

Так ось сталася крадіжка на одному із досить заможних обійсть Борщева. Жінка із цієї сім`ї довгий час була на заробітках, а чоловік наводив лад: будував-добудовував, як то у нас ведеться.

Двохповерховий будинок, гараж, подвір`я, обкладене дорогою плиткою, у хаті – теж достаток у всьому. Ото злодій, очевидно, уже давненько собі пригледів ту хату.

Ну і якось таки вирішив піти «на діло».

Вирахував, коли нікого вдома не було і підібравши ключі, проник через парадні двері всередину.

Викрав все, що зміг винести: телевізор, відеомагнітофон, ще декілька дорогих речей. Виносив усе через вікно у підвалі з протилежного боку будинку.

Усе б нічого, якби невидимо за злодієм «на діло» не пішов його вірний пес Сірко. Є у псів так звичка – мандрувати за своїми господарями. Але оскільки їх часто женуть назад додому, то тваринки намагаються бігти тихцем, приховуючись… Ото й песик побіг.

Бачив сіроманець, що його господар зайшов саме на ось те подвір`я, саме у ці ось двері. Сів, та й чекає його повернення…За пcячою логікою, куди господар зайшов, звідти мав би і вийти…

А тут якраз господарі прийшли, а Сірко давай гарчати на них.

Люди не могли зрозуміти що то таке.

Голова сімейства побачив, що двері ніби прочинені. Майнула думка, що їх обікрали. Але хто і як? Одразу зателефонували правоохоронцям.

Тодішні слідчі, які прибули на місце пригоди, одразу припустили, що то може бути пес крадія і варто зачекати якийсь час, щоб йому тут набридло сидіти і він побіг додому. От тоді правоохоронці мали б простежити його шлях і таким чином вийти на слід злодія.

Все сталося саме так. Щоб вийти на слід злодія, оперативникам спочатку на УАЗі, а потім, коли дорога закінчилася, довелось пішки йти за псом.

Сірко, нічого не підозрюючи, прийшов додому і привів із собою опергрупу. Здивуванню крадія не було меж.

А правоохоронці у будинку знайшли усі викрадені речі.

От не знаю, чи пробачив Сіркові той випадок його господар?

Джерело: “Вільне життя плюс”.