Сініцин розповів, як Сергій Притула допоміг українським розвідникам на Донбасі (Фото)

ф6Завдяки грошам, що їх зібрав телеведучий і шоумен Сергій Притула, українські військові на передовій уже мають нове обладнання, що вбереже їх від бойовиків і дозволить краще бити ворога на Донбасі.

Як написав у Фейсбук волонтер Роман Сініцин, йдеться про суму у понад сто тисяч гривень, витрачену на це за тиждень:

“Дзвонить якось Сергій Притула на минулому тижні і давай зразу вихвалятись.

- Слиш, в мене тут бабла нормально так ващє.
- Купи панамеру значить
- Нє, давай воякам щось купим, шо там кому треба?

І в голові зразу такий матеріалізується позивний Редут, або Сергеіч.

З своїм: "все лежало, тільки це працювало, командний центр, управління боєм, групи всі видно на карті, сучасна війна, обмін інформацією, нам це кров з носа як треба"

Це - обладнання для однієї вітчизняно-волонтерської системи управління боєм, а саме combat.vision (https://combat.vision).

В результаті Серьогу розкуркулили на 100к грн за сервер, проектор, смарт-дошку, 42" екран. А Vladyslav Chechotkin розкуркулили на вхідні ціни і знижки через вендорів на усе це добро.

Посадові особи з третього полку спецназ, на чолі з Редутом, обличчя яких - табу, приїхали і все це з радістю забрали. + отримали обіцянку від Серьоги купити ще до десятка military планшетів (по +-2.5$ за штуку, на мінуточку), а якщо в нього не вистачить грошей то Народний тил і АРМІЯ SOS домажуть якось.

Отака історія.
А Сергій маладєц", - дослівно написав волонтер Роман Сініцин і виклав фото обладнання, закупленого для українських бійців завдяки Сергію Притулі.

ф1ф2ф3ф4ф5