Жертв аварії метро в Москві вже 20. Сім’ям загиблих і потерпілим будуть виплати (Відео)

Фото - ИТАР-ТАСС
Фото – ИТАР-ТАСС

У результаті аварії в московському метро загинули 19 осіб, повідомив в ході селекторної наради заступник начальника ГУ МНС по Москві Олександр Гаврилов. Про це повідомляє російське видання ИТАР-ТАСС

За його словами, 7 тіл загиблих передані слідчим органам. У першому вагоні залишаються шість тіл загиблих, ще шість тіл – у другому вагоні, сказав представник МНС.

У свою чергу перший заступник керівника департаменту охорони здоров’я Москви Олексій Хрипун інформував, що “одна тяжко постраждала жінка померла на 71-й лікарні”.

“Це була найближча лікарня, куди жінку доставили у вкрай важкому стані”, – сказав він.

Загалом в техногенній аварії постраждали 160 людей, понад 100 із них – госпіталізовані.

Читайте також. У московському метро зійшли з рейок три вагони, загинули три людини (Фото)

Раніше віце-мер Петро Бірюков повідомив про 15 загиблих. Він зазначив, що машиніст аварійного поїзда московського метро живий і знаходиться в лікарні.

Сім’ям загиблих виплатять 1,5 млн рублів і по 1 млн рублів – потерпілим.

Нагадаємо, перші повідомлення про аварію надійшли близько 09.00 за московським часом. За даними МНС, після того, як на перегоні між станціями “Парк Перемоги” і “Слов’янський бульвар” в “годину пік” спрацювала сигналізація, поїзд екстрено загальмував, і три вагони зійшли з рейок. Незабаром після аварії рух на лінії було зупинено, частина людей змогли вибратися зі складу самостійно і вийти до станцій.

Читайте також. Кількість жертв аварії в метро Москви зросла до 10, постраждали – 120

В одному з вагонів двері виявилися заблокованими і були відкриті рятувальниками приблизно через годину після НП. Фотографії очевидців, зроблені в тунелі невдовзі після аварії та розміщені в соціальних мережах, свідчать про те, що вагон, який зійшов з рейок,сильно деформований і отримав серйозні пошкодження.

В районі місця аварії виникли пробки, міська влада Москви вивела на вулиці додатково 160 автобусів для перевезення пасажирів від метро “Київська” до “Молодіжної” і назад. Рух по аварійній ділянці буде відновлено після закінчення роботи слідчих, точний час розблокування тунелю поки не називається.

Джерело відео – lifenewsru