Сім сотень українців не можуть повернутися додому з Індонезії: вони звернулися до МЗС із проханням організувати комерційний переліт (Відео)

фото: Суспільне
фото: Суспільне

Щодня з’являються повідомлення про українців, котрі не можуть повернутися додому з інших країн.

Житель Чернігова Ігор Чусь теж немає змоги прилетіти на батьківщину з Індонезії, пише Суспільне. Чернігів.

Він та іще близько 7 сотень українців просять Міністерство закордонних справ організувати їм надійний комерційний переліт, щоб туристи не витрачали гроші на рейси, які можуть відмінити. Ігор зараз перебуває на острові Балі у Денпасарі. Знімає готель, чекає на евакуаційний рейс. Разом із ним іще 2 киянина.

«Рейси усі відміняють. Заклики добиратися нам самостійно, неможливо виконати. Авіакомпанії беруть гроші за переліт, а потім через день-два відміняють рейси. Ситуація з плановим вивозом. Друзі, це не на шару, це за гроші, більші, ніж коштує звичайний рейс. 600 доларів люди готові заплатити. Просимо, щоб держава допомогла нам за наші гроші прилетіти», - каже Ігор Чусь.

Журналісти Суспільного.Чернігів надіслали запит до Міністерства закордонних справ України. Там зараз оновлюють списки українців, які не можуть повернутися в Україну з Індонезії. Поки відповіді не отримали.

Їм вдалося отримати офіційну інформацію від Посольства України в Індонезії. На сьогодні можливий шлях повернення транзитом через Стамбул або Дубаї.

Завтра доступні 2 рейси за ціною 57 і 62 тисячі гривень з Денпасари до Стамбулу.

За інформацією посольства, зараз тривають переговори із авіакомпанією МАУ про організацію комерційного прямого чартерного рейсу до Києва.

Дивіться сюжет журналістів Суспільне Чернігів: