Російські окупанти зазнали потужних втрат на Донбасі у живій силі і техніці

ф1У відповідь на ворожі обстріли на передовій Донбасу українські бійці продовжують давати відсіч ворогу і знищувати його.

За повідомленням штабу ООС з посиланням на дані української військової розвідки, за перші десять днів 2020 року вогнем у відповідь бійці ЗСУ знищили військову техніку і живу силу ворога.

За даними ГУР Міноборони України, із 1 до 10 січня українські військові знищили одну одиницю військової техніки бойовиків і знешкодили 33 російських окупанти (12 були ліквідовані, 21 – поранений.

Читайте також: Знищена військова техніка ворога — офіцер ЗСУ повідомив про втрати російських окупантів Донбасу за 2 січня

Знищувати російських окупантів українські бійці на Донбасі будуть і надалі, якщо ті не перестануть вести обстріли.

“У разі загрози життю та здоров’ю, захоплення територій, прориву ворожих розвідувально-диверсійних груп військовослужбовці Об’єднаних сил дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику”, – застерігає російських окупантів від порушення Міських угод штаб ООС.

Читайте також: Знищена техніка і не тільки: українська військова розвідка назвала втрати бойовиків на Донбасі за рік

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», російські окупанти за минулий рік зазнали потужних втрат на Донбасі. За даними штабу ООС, бійці ЗСУ знищили торік на передовій понад сотню одиниць ворожої військової техніки і знешкодили півтори тисячі російських окупантів.