Російські окупанти цинічно показали, що на практиці може означати розведення військ на Донбасі (Відео)

ф1Розведення військ на Донбасі на кілька кілометрів від лінії фронту зробить неможливим ворожі обстріли позицій ЗСУ зі стрілецької зброї. При цьому для “відведеної” артилерії бойовиків нічого не зміниться і вона зможе обстрілювати позиції ЗСУ та українські прифронтові населені пункти Донбасу з відстані десятків кілометрів і далі.

Це російські окупанти цинічно продемонстрували вдень 4 листопада, відкривши потужний вогонь з артилерії по Новотошківському на Луганському фронті, повідомляє 5 канал.

Читайте також: Бойовики на Донбасі пустили в хід артилерію — штаб ООС

Українські військові, які тримають там оборону, впевнені, що така ворожа провокація була цілеспрямованою, бо координати позиції ЗСУ бойовики знають давно.

"Помилитись і промахнутись вони не могли. Цілеспрямовано били по цивільних", - кажуть про підступні дії ворога українські військові.

Бійці ЗСУ впевнені, що з артилерії по жителях Новотошківського били не місцеві бойовики "ЛНР", а саме російські військові.

"Це російські десантники - по повадках, по мові зрозуміло", - кажуть бійці ЗСУ під Новотошківським.

Читайте також: Свист артснарядів над позиціями ЗСУ: кадри ворожого обстрілу біля Новотошківського (Відео)

Тим часом у школі і дитсадку Новотошківського через ворожий артобстріл відбувалась екстрена евакуація дітей у бомбосховище.

"Сонних одягали і виводили. За себе не хвилювались, переживали за дітей", - кажуть вихователі дитсадка.

Читайте також: Бойовики вдарили з САУ по позиціях ЗСУ на Донбасі — українські бійці вже дали відповідь ворогу (Відео)

Обстрілом Новотошківського російські окупанти на практиці показали, чим може завершитись розведення військ на Донбасі: бойовики з "відведених" гармат і далі зможуть обстрілювати ЗСУ і цивільних на Донбасі.

Читайте також: «Українська доктрина безпеки та миру», яку представив «Рух опору капітуляції» (Текст, Відео)

Більше - у сюжеті 5 каналу.