Російські окупанти снідають над окопами без бронежилетів: кадри реалій перемир’я з Донбасу (Відео)

Російські окупанти Донбасу настільки впевнені, що українські військові дотримуються Мінських домовленостей, що влаштовують на передовій все нахабніші провокації.

Про це повідомляє 5 канал, журналісти якого на передовій Світлодарської дуги зафіксували одну з таких ворожих провокацій.

Український військовий, який веде спостереження за позиціями ворога, помітив, як один із бойовиків у повен зріст ходить над своїми окопами.

“Снідає. Без бронежилета собі ходить у повен зріст над окопами. Вони вже не бояться… Ми ж дотримуємося умов тиші”, – каже український військовий про нахабство російських окупантів.

Читайте також: Російські окупанти змінили тактику війни на Донбасі – військовий експерт

Бійці ЗСУ, які тримають оборону на Світлодарській дузі, кажуть, що це далеко не перший випадок за час всеосяжного перемир'я, коли російські окупанти влаштовують таку нахабну провокацію на очах в українських військових.

"Влітку, коли ще тепліше було, вони в повен зріст копали траншеї і приводили цивільних для облаштування позицій", - кажуть про порушення російськими окупантами умов перемир'я бійці ЗСУ.

Читайте також: На передовій Донбасу гримить канонада ворожої зброї – бійці ЗСУ (Відео)

Кадри реалій перемир'я з передової Донбасу - у сюжеті 5 каналу