Шумськ: як інженер-програміст перетворився на успішного бізнесмена

1У період економічної нестабільності проблема зайнятості населення стає особливо актуальною.

Спеціалісти Шумського районного центру зайнятості (РЦЗ) докладають чимало зусиль, щоб надати кваліфіковану допомогу людям, які шукають місця праці. Одним із способів працевлаштування є відкриття власної справи.

Читайте також. Шумськ: чоловік, який торік був безробітним, тепер дає роботу іншим

Таку справу розпочав й Віктор Ільків, який працював інженером-програмістом, системним адміністратором. Але втративши роботу, по допомогу звернувся до райцентру зайнятості. Тут йому запропонували взяти участь у семінарах «Як розпочати свій бізнес» і «Від бізнес ідеї – до власної справи». А згодом спрямували на навчання за напрямком «Основи малого підприємництва» до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Пройшовши навчання, Віктор Ільків розробив та успішно захистив бізнес-план на тему: «Надання послуг у сфері інформатизації». Суть його бізнесу – налаштування програм податкової звітності разом з навчанням роботи з ними, передача електронної звітності до податкової інспекції та Пенсійного фонду.

Читайте також. Підволочиськ: безробітні шукають себе у бізнесі, здебільшого — у торгівлі

Висока культура обслуговування, якісне виконання замовлень і система знижок для постійних клієнтів забезпечують стабільність підприємницької діяльності Віктора Ільківа.

Софія Левицька