Шукати замовника буде СБУ: поліція передала справу Катерини Гандзюк слідчим спецслужби

Катерина Гандзюк
Катерина Гандзюк

Поліція заявила, що свою функцію у розслідування вбивства Катерини Гандзюк виконала і передала справу СБУ.

Як повідомляє МВС України, далі справу буде розслідувати СБУ. Зокрема, слідчі СБУ мають встановити замовника вбивства херсонської активістки.

“Поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України, яке було ухвалено сьогодні, 5 листопада, передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України. В межах повноважень Національна поліція України допитала як свідків 367 осіб, призначила 21 судову експертизу, провела 9 обшуків, 4 слідчих експерименти, 26 оглядів, 100 негласних слідчих дій відносно 31 особи. Закінчилось слідство щодо 5-ти обвинувачених – це виконавці та організатори злочину”, – зазначається в повідомленні.

В МВС зазаначили, що передані матеріали поліції СБУ долучить до раніше початого спецслужбою провадження щодо встановлення замовника вбивства херсонської активістки.

Читайте також: Раптова смерть Катерини Гандзюк: активісти по всій Україні вийшли на вуличні акції (Відео)

Після смерті херсонської активістки 4 листопада правоохоронці перекваліфікували справу з замаху на умисне вбивство на завершений злочин.