“Штурмуємо донецьку і луганську землю”, – бійці ЗСУ показали свої нові позиції після просування вперед на 1,5 км на Донбасі (Відео)

АТО-прапор Укр над терикономЗа останній місць на передовій Донбасу українські військові звільнили від російської окупації ще частину української землі.

Під поки окупованою Горлівкою українські військові просунулись вперед на 1,5 кілометра і вийшли на адміністративну межу поки окупованого міста.

Таке просування вперед з метою покращення стратегічних позицій українських військ за наказом командування здійснив 24-ий окремий штурмовий батальйон ЗСУ “Айдар”.

Як розповіли ТСН бійці батальйону, просування вперед робили непомітно дял ворога, прокопуючи вперед все нові і нові траншеї, які паралельно укріплювали. Копали групами по 2-3 бійці під прикриттям, щоб бойовики не помітили.

“Оскільки з 2014 року нема наказу командування іти вперед атакою, штурмуємо донецьку і луганську землю”, – кажуть про свій окопний наступ бійці штурмового батальйону ЗСУ.

Читайте також: Бійці ЗСУ просунулись вперед на Донбасі: «В принципі, ми вже знаходимося в Горлівці» (Відео)

За місяць такого повзучого наступу українські військові під Горлівкою встигли добре укріпитись на новий позиціях і обладнати їх, навіть електрику в бліндажі провели.

Всі подробиці про нові позиції ЗСУ на межі окупованої Горлівки – у сюжеті ТСН.