Штурмові групи бойовиків ішли в повен зріст: бійці ЗСУ розповіли подробиці невдалого наступу ворога на сорока кілометрах Луганського фронту (Відео)

бій-наш боєць на фоні вогнюВорожа атака, що її 18 лютого відбили на Донбасі українські військові, була спланованою повномасштабною наступальною операцією російських окупантів.

Як повідомляє ТСН, про це кажуть як бійці 72-ї та 93-ї бригад ЗСУ, які відбивали цей ворожий наступ, так і командування Генштабу ЗСУ.

“Димова завіса, яку влаштував ворог після артпідготовки, є прямою ознакою початку наступальних дій”, – кажуть бійці ЗСУ з передової Луганського фронту під Золотим, які відбивали цю атаку бойовиків.

Читайте також: Спроба ворожого прориву лінії оборони на Донбасі: Штаб ООС повідомив про результат бою (Мапа)

Українські військові встигли задокументувати просування ворожих штурмових груп. Як видно на знімках бійців ЗСУ, російські окупанти ішли в атаку не пригинаючись – у повен зріст.

"Вони використовували кольоровий скотч на рукавах для ідентифікації", - кажуть бійці ЗСУ, які втримали лінію фронту впродовж 5-годинного бою з ворогом.

Читайте також: З’явились кадри, як бойовики на світанку атакували позиції ЗСУ під Золотим (Відео)

Російські окупанти атакували позиції бійців ЗСУ під Золотим вранці 18 лютого на ділянці фронту у 40 кілометрів: від Попасної на лівому фланзі до Кримського на правому фланзі.

ф1

Читайте також: Викликали вогонь на себе — Головнокомандувач ЗСУ розповів, як вранці відбили наступ російських окупантів на Донбасі (Відео)

Всю цю ділянку Луганського фронту бойовики потужно обстрілювали з важкої артилерії, потім пішли в танкову атаку поки штурмові групи російських окупантів, за задумом Кремля, мали захопити українські позиції. Однак цього не сталося - бійці ЗСУ втримали свої позиції і дали потужну відповідь ворогу.

Читайте також: Стали відомі стратегічна мета і тактичний план наступу російських окупантів на Донбасі 18 лютого (Мапа, Відео)

Всі подробиці бою і причина, чому кремлівські командири зважилисмь на наступ російських окупантів на Донбасі, - у сюжеті ТСН. Тиждень