Штурм парламенту і сотні поранених: грузини вийшли на акцію проти нового прояву агресії Росії (Відео)

ф2Десятки тисяч грузинів вийшли на акцію протесту в Тбілісі і вимагали відставки голови парламенті і очільників МСВ та служби безпеки Грузії.

Все – через візит у Тбілісі депутата Держдуми Росії Сергія Гаврилова, якому грузинська влада дала можливість виступити в грузинському парламенті. Той сів у крісло голови парламенту Грузії, що неабияк обурило частину депутатів. Опозиція виступ Гаврилова зірвала, нагадавши, що Росія – країна, яка окуповувала 20% території Грузії.

Обурені готовністю грузинської влади співпрацювати з Росією-агресором на вулиці Тбілісі ввечері 20 червня вийшли й десятки тисяч громадян.

“Ми не боїмося куль, будемо відстоювати свою незалежність”, – заявляли протестувальники.

Дійшло до спроби штурму грузинського парламенту. Крім того, мітингувальники на проспекті Руставелі в Тбілісі ввірвалися в офісів правлячої партії “Грузинська мрія” ірозгромили його.

Акцію протесту, що тривала усю ніч і переросла у кривавві сутички з поліцією, грузинська влада розігнала сьогодні під ранок, зачистивши силовим методом проспект Шота Руставелі у Тбілісі. У сутичках з обох сторін постраждали майже 250 людей, сотня з яких досі в лікарні. Поліція затримала близько 70-ти осіб.

Сьогодні ввечіері грузини знову обіцяють вийти на акцію протесту.

Всі подробиуці – у сюжеті 5 каналу