Штепа в суді розридалась і пообіцяла “здати” справжніх зрадників Слов’янська

imagesСьогодні у Харкові розпочалося судове засідання у справі колишнього голови Слов’янська Нелі Штепи.

Екс-мер почала свою промову з звернення до жителів міста і попросила всіх “не падати духом”. Про це повідомляє Slavgorod.

Сама ж Штепа не могла стримати сліз. Вона заявила, що готова дати свідчення і розповісти, хто ж насправді «злив» Слов’янськ і на кому лежить відповідальність за події, що відбувалися в квітні. На даний момент вирішується питання про присутність преси в залі суду.

Прокуратура подала клопотання продовжити утримання під вартою Нелі Штепи до 10 листопада, посилаючись на необхідність провести низку експертиз. На їхню думку, на волю випускати екс-мера Слов’янська небезпечно, бо вона може становити загрозу для цілісності держави і вплинути на показання свідків.

Адвокати Нелі Штепи надали відеозаписи, на яких екс-мер Слов'янська виступає за єдність України. Також, захист вважає, що деякі відеоматеріали, які спочатку були долучені до справи - змонтовані і не передають повного сенсу публічних виступів Нелі Штепи.

В даний момент в залі суду проглядається відео надане адвокатами Штепи за закритими дверима. Представників ЗМІ попросили покинути на час залу засідання.