Штаб “Правого сектору” на Тернопіллі зробив заяву і відгородився від мародерства (Відео)

P1200029-nОфіційну заяву «Правого сектору» (ПС) у Тернопільській області оприлюднив на своїй сторінці лідер ПС в нашому краї Василь Лабайчук 21 лютого.

Нагадаємо, Тернопільська міліція нещодавно подала активіста Майдану у розшук. Тож він був змушений постійно змінювати місце перебування. Виходити на зв’язок і контролювати ситуацію у місті йому було складно. Друзі тоді просили чоловіка не з’являтися на люди, аби його не арештувала міліція (див. відео). Сказано це було до подій «чорного четверга» 20 лютого.

Читайте також. У Тернополі “Правим сектором” керують Василь Лабайчук та Олександр Варакута

Подаємо оприлюднену заяву дослівно:

«Користуючись відсутністю на території Тернопільської області лідера «Правого сектору» – Василя Лабайчука, деякі структури та окремі особи, діючи абсолютно неузгоджено з обласним штабом, представляли себе за членів «Правого сектору» (ПС), висловлювали “офіційну” інформацію, проводили певні перемовини і т.д.

Читайте також. На Тернопіллі начебто нікого не переслідують, але активісти масово отримують повістки (Відео)

У зв’язку з вищевказаним заявляємо:
1. Єдиною уповноваженою, центральним штабом «Правого сектору», особою є Василь Лабайчук – лідер ПС у Тернопільській обл.
2. Усі структури ПС в області будуть проінспектовані та за потреби переформатовані.
3. Усі особи та групи, котрі видаючи себе за ПС, діяли від нашого імені, будуть покарані згідно вимог революційного часу.
4. Офіційна інформація з приводу змін буде оголошена до 25.02.14 р. під час прес-конференції.

Читайте також. Самооборона Тернопілля контактує із представниками УСБУ та командиром Внутрішніх Військ (Відео)

Офіційна заява “Правого сектору” про випадки мародерства

“Правий сектор” однозначно засуджує випадки мародерства!

На превеликий жаль, і в столиці, і по різних областях почастішали випадки мародерства. В абсолютній більшості цих випадків до мародерства вдається організований режимом деструктивний елемент — т. зв. “тітушки”. Інколи до мародерства вдавалися представники внутрішньо-окупаційного МВС (чого лишень варте перебування “Беркуту” у центрі Києва). Одначе в окремих випадках до ганебного явища мародерства також мали стосунок особи, які опинилися на боці революції.

Передусім варто пам’ятати, що ширення мародерства вигідне для нинішнього режиму з огляду на його зацікавленість у дестабілізації життя в країні (зокрема для очорнення революційного руху). Антинародна влада не лише організовує банди “тітушок”, котрі грабують магазини та трощать машини, але й поширює чутки, що за подібними діями стоять революціонери. Дійшло до того, що з’явилися чутки, що “Правий сектор” буде привласнювати квартири киян.

Центральний штаб “Правого сектору” засуджує випадки мародерства і заявляє, що підконтрольні йому відділи не мають до мародерства жодного відношення. Право на власність може бути обмеженим чи порушеним виключно через революційну необхідність, але аж ніяк через тупість чи жадібність окремих осіб.

У силу своїх можливостей загони “Правого сектору” будуть припиняти діяльність мародерів і каратимуть їх відповідно до законів революційного часу».