“Стій! Заборонена зона”: Штаб ООС показав, як ОБСЄ інспектує розведення сил під Золотим (Фото)

ф6Міжнародні спостерігачі ОБСЄ побували у місці, звідки відходить зі своїх позицій 72-а бригада ЗСУ.

Як повідомляє штаб ООС у Фесбук, 30 жовтня міжнародні спостерігачі ОБСЄ проінспектували хід розведення військ біля Золотого-4, побувавши як місцях розведення української сторони, так і російських окупантів. Спершу міжнародні спостерігачі побували в місцях розведення сил на українські стороні під Катеринівкою і Золотим.

Читайте також: Штаб ООС показав ділянку розведення сил під Золотим: ЗСУ відходять до населених пунктів, бойовики — в поле (Мапа)

У штабі ООС підкреслили, що Золоте-4 після розведення військ у “сіру зону” не входить.

"Населений пункт був і залишається під контролем українських військ, а населення – під захистом Збройних сил України", - сказано в повідомленні.

Представників ОБСЄ під час моніторингу ситуації з розведення військ на українській стороні супроводжували представники СЦКК і Командувач ООС.

Як видно з опублікованих штабом ООС фото, моніторингова місія ОБСЄ побувала в місці, звідки відійшла 72-а бригада ЗСУ, про що свідчить відповідна табличка біля дроги.

"Стій. Заборонена зона. Прохід, проїзд - заборонено. Стріляють без попередження. З повагою - бійці 72 ОМБР", - написано на табличці.

Читайте також: Такого не було з початку війни на Донбасі: як іде розведення сил під Золотим (Відео)

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф9