Штаб ООС показав трофей, який бійці ЗСУ взяли на передовій Донбасу (Фото)

Фото – штаб ООС

Трофеєм українських військових став безпілотник “Орлан-10”, який перетнув лінію розмежування на Донецькому фронті.

Як повідомляє штаб ООС, українські військові за допомогою засобів радіоелектронної боротьби знешкодили літальний апарт російських окупантів і м’яко його посадили.

“Ворожий літальний апарат зовнішніх ушкоджень не зазнав”, – уточнило українське військове командування.

За даними штабу ООС, знешкоджений ворожий "Орлан-10" - виробництва російського підприємства у Санкт-Петербурзі.

"Цей комплекс стоїть виключно на озброєнні ЗС Російської Федерації", - підкреслило українське військове командування.

Читайте також: Бойовики прямою наводкою з гармат вдарили по українському селищу в тилу Донбасу: людей шукали у руїнах (Фото, Мапа)

З якою саме метою цей безпілотник російські окупанти запустили через лінію фронту - коригування артобстрілів чи розвідки - штаб ООС не уточнив.

"Крилатий трофей є беззаперечним доказом та документальним підтвердження присутності російських військ, озброєння та техніки на території України", - наголосили в штабі ООС.

Довідково: БПЛА "Орлан-10" є складовою частиною комплексу повітряної розвідки, спостереження та моніторингу. Використовується державними структурами Росії, зокрема, МО РФ як літак-розвідник, спроможний створювати карти місцевості у форматі 3D та керувати ходом бою. Залежно від модифікації та встановленого модуля, БПЛА "Орлан-10" може нести на борту тепловізор, фотокамеру, геостабілізовану відеокамеру, радіопередавач, ретранслятор.