Штаб національного спротиву Збаражчини працює винятково в інтересах бійців АТО (Фото)

Христині - всього 23. На фото вона - зліва
Христині – всього 23. На фото вона – зліва

Допомогу військовослужбовцям надали співробітники Збаразької виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільської області (№63).

Передали її у Громадську організацію “Штаб національного спротиву Збаразького району”, повідомила в. о. начальника відділу по роботі з персоналом Збаразької виправної колонії (№ 63)  управління ДПтС України в Тернопільської області Галина Рудник.

Читайте також. У Тернополі жінки майже щодня влаштовують марафони із ліплення вареників для бійців (Фото)

– Колектив колонії вирішив щомісяця збирати коштів, які вкрай необхідні для важливої загальної і благородної справи, – каже вона. – Адже ми всі чекаємо миру й повернення наших хлопців, а поки що допомагати бійцям – наш моральний обов’язок.

Так, нещодавно співробітники передали 7 570 гривень у штаб Національного спротиву Збаразького району для придбання товарів першої необхідності військовослужбовцям. Крім того, профспілковий комітет установи виділив 1010 грн одному із кіборгів 80-ї аеромобільної бригади Максиму Комендату, який отримав поранення в зоні бойових дій.

Читайте також. Потрібна поміч: тернопільська дизайнерка виготовляє термобілизну для бійців АТО

Прийняв грошову допомогу Володимир Голоднюк - батько Героя "Небесної сотні". Того ж дня на його сторінці у "Фейсбук" з'явився такий допис: "А ще - ми сьогодні екіпіровували двох бійців добровольчих батальйонів: хлопчину з ДУКу та дівчинку з ОУН (на фото вгорі - прим.). Дівчинку Хрестинку, їй всього 23, вона маленька, тендітна, трохи розгублена, але вона - воїн, вона сильна, вона мужня, вона захисник, вона Українка! Берці підібрали, полегшені метало-керамічні плити знайшли, а от зимову форму вимушені були терміново замовити - не передбачили ми запас 44 розміру..."

Довідково. Штаб у Збаражі працює лише в інтересах бійців АТО. Для охочих допомогти - Громадська організація "Штаб національного спротиву Збаразького району": № рахунку 26000055109726, ПАТ КБ ПРИВАТБАНК, ЄДРПОУ 39570509, МФО 338783, призначення платежу - "благодійна допомога для потреб АТО".

Софія Левицька