Штаб кандидата висунув три вимоги до Лукашенка

Штаб незареєстрованого кандидата в президенти Білорусі  політв’язня Віктора Бабарико висунув три вимоги до чинної білоруської влади.

Вимоги опубліковані на сторінці Віктор Бабарико в Facebook.

“Вимоги штабу Віктора Бабарико до чинної влади:

  1. Кінець насильства.

Негайно припинити застосування фізичної сили і затримань. Сховайте кийки, гранати, кулі. Приберіть з вулиць міст армію і ОМОН. Припиніть переслідувати людей за квіти, браслети, велосипеди, думка, пісні, прогулянки, прапори, оплески.

     2. Свободу політв’язням.

Негайно випустити всіх політичних в’язнів, а також затриманих на мирних акціях і протестах. Всі вони повинні бути звільнені негайно без судів і штрафів. Виплатити компенсацію всім затриманим, побитим і покаліченим силовиками білорусам.

  1. Чесні нові вибори.

Оголосити нові чесні вибори до 15 вересня за участю всіх альтернативних кандидатів під наглядом міжнародних організацій з новими виборчими комісіям, новим ЦВК, відеоспостереженням, відкритим підрахунком голосів”.

Читайте також: Президенти країн Балтії і Польщі поставили Лукашенку ультиматум із трьох пунктів

Як пише “Українська правда“, за 4 години до публікації вимог у штабі опублікували відеозвернення до діючої влади, яке містить чотири пункти. Перші два ідентичні за змістом вимогам, які наведені вище. 

“3. Покажіть реальні результати голосування по кожній виборчій дільниці, надайте виборцям документи на перевірку.

4. Мери всіх міст! 15 і 16 серпня Ви повинні виступити організаторами мирних масових зібрань в кожному місті. Дайте людям можливість мирно висловити свою думку”.