Шоста область України стала червоною зоною поширення Covid-19, ще 7 на черзі – рішення Держкомісії

Через перевищення показників поширення коронавірусу з 23 жовтня шоста область України – Сумська – офіційно перебуватиме у червоній зоні епідеміологічної небезпеки.

Про таке рішення, прийняте Держкомісією з питань техногенно-екологічної небезпеки, повідомило Міністерство розвитку громад і територій України.

Як ідеться в повідомленні, ще у 7-ми областях України показники Covid-19 балансують на межі червоної зони епідемічної небезпеки, тому ці області мають посилити заходи протидії поширенню коронавірусу.

"Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення з 23 жовтня встановити "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Сумської області. Водночас Житомирська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Хмельницька та Чернігівська області можуть потрапити до "червоної" зони, якщо не посилять протиепідемічні заходи. Про це заявив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Щоб уповільнити ріст захворюваності на Covid-19, у громадах мають посилювати протиепідемічні заходи та нарощувати темпи вакцинації", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У 5-ти областях України почали діяти заборони червоної зони небезпеки поширення Covid-19 (Графіка)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", зараз у раніше до червоної зони небезпеки поширення Covid-19 Держкомісія віднесла 5 областей України: Херсонську, Запорізьку, Одеську, Донецьку і Дніпропетровську.