Шокіна нема на роботі, але причина – не відставка

Шокін на фоні банера ГПУ класноГенеральний прокурор України Віктор Шокін справді написав заяву, але не про відставку.

Генпрокурора на робочому місці нема, але тому, що він – у відпустці. Про це агентству УНН повідомив в. о. генпрокурора Юрій Севрук.

“12-го лютого мене призначив Віктор Миколайович (Шокін – ред.), коли написав (заяву – ред.) на відпустку на три дні. Віктор Миколайович у відпустці “, – повідомив Севрук.

Читайте також: Порошенко закликав Яценюка і Шокіна достроково скласти повноваження

Нагадаємо, вчора вранці Президент України закликав Віктора Шокіна піти з поста очільника ГПУ, оскільки відомство не має довіри суспільства.

Читайте також: Генеральний прокурор України подав у відставку?

Вдень заговорили про те, що Віктор Шокін подав у відставку.

ЗМІ уже почали називати імена ймовірних наступників Шокіна на посаді Генерального прокурора України.

Читайте також: Хто стане новим генеральним прокурором України. ЗМІ назвали перше прізвище

Згодом з’ясувалось, що Віктор Шокін написав заяву на відпустку ще з понеділка. Нардеп від БПП Мустафа Найєм стверджує, що генеральний прокурор України Віктор Шокін вранці 16 лютого таки передав Президенту заяву про свою відставку.

Експерти не виключають, що після завершення триденної відпустки Віктор Шокін може бути звільнений з посади Генпрокурора.

“Свої речі з кабінету Шокін забрав ще 15 лютого. 16-го проводив зустрічі в робочому кабінеті, всім співрозмовникам говорив про відставку як про вирішену справу, де не буде зворотного ходу”, – повідомив у соцмережі журналіст Юрій Бутусов.