Шокін пообіцяв перевірити, за які гроші Фірташ і Льовочкін купили “Інтер” (Відео)

Інтер-знак телеканалуГенпрокуратура буде розслідувати походження коштів, за які було придбано “Інтер”. Про це сьогодні на брифінгу заявив генпрокурор Віктор Шокін.

“Дійсно, сьогодні до мене звернулася група з 7-8 нардепів. Вони подали звернення про скоєння злочину, на їхню думку, Фірташем і Льовочкіним щодо цієї операції. Мною дано вказівки про внесення в ЄДРР цих відомостей, вони сьогодні будуть внесені, буде визначена підслідність”, – заявив Шокін.

Нагадаємо, раніше сьогодні “Народний фронт” звернувся в ГПУ з проханням перевірити походження коштів, за які олігарх Дмитро Фірташ і екс-глава АП Сергій Льовочкін придбали телеканал “Інтер”.

Нардеп Антон Геращенко заявив, що в лютому 2013 р. українського бізнесмена Валерія Хорошковського змусили за 2,5 млрд дол. продати акції телеканалу.

"За кримінально-процесуальним кодексом є термін, тому я думаю, що протягом найближчого місяця все можна встигнути зробити. Фірташ відомо, де знаходиться, Хорошковський думаю, розповість, якщо захоче, як його примушували або не змушували продавати телеканал "Інтер", звідки були кошти на цю покупку, тому що 2,5 млрд дол., м'яко кажучи, на дорозі не валяються. Просто в лютому 2013 р. нікому не було дозволено про це питати, тому що вони були недоторканними", - сказав Геращенко.

"Народні депутати від "Народного фронту" внесли пропозицію, щоб всі власники ЗМІ були оприлюднені, і вони не ховалися за офшорами. На жаль, цей законопроект досі не внесений до порядку денного і це буде питання для найближчій погоджувальної ВРУ", - Геращенко.

ВІдповідну заяву в ГПУ підписали нардепи Антон Геращенко, Дмитро Сторожук, Олександр Дроздик, Сергій Драюк, Ігор Алексєєв, Андрій Помазанов.