Шокін досі залишається Генеральним прокурором, – адвокат

На сьогоднішній день Генеральним прокурором України продовжує числитися Віктор Шокін.

Як повідомляє у Facebook адвокат, колишній заступник прокурора Донецька Олег Сюсайло, такі дані вказані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Про це пишуть Новини Донбасу.

Читайте також: Віктор Шокін уже не Генеральний прокурор України – Порошенко підписав Указ

Згідно з реєстром, Шокін продовжує володіти повноваженнями генпрокурора, підписувати документи від імені відомства. Як зазначає Сюсайло, інші особи, зазначені в реєстрі підписанти, що мають лише обмежені права.

«Тобто як свідчить запис у Реєстрі, Шокін В. Н., незважаючи на підписаний Президентом України Указ №124/2016 від 03.04.2016 року, юридично продовжує бути Генеральним прокурором України. Тільки він здатний сьогодні підписувати окремі документи, які видаються від імені Генеральної прокуратури України. Зокрема – це позови та інші процесуальні документи в адміністративних, господарських і цивільних справах, де ГПУ є стороною; довіреності на представлення інтересів ГПУ і т. д», – пише адвокат.

Читайте також: Генпрокурор від звільнення вирішив сховатися на лікарняному

Нагадаємо, що 29 березня 2016 року Верховна Рада України підтримала відставку Шокіна, а 3 квітня Порошенко підписав відповідний указ.