Шквальний вітер на Тернопільщині зніс уже понад тисячу квадратних метрів дахів (Фото)

ф3Від шквального вітру на Тернопільщині постраждали вже школи, дитсадки, лікарні, храми та підприємства – вітер зносить їх покрівлі.

Як повідомляє Управління ДСНСУ у Тернопільській області, постраждалих внаслідок вітру серед людей, на щастя, немає. Негода вже спричинила збитки у 5-ти районах області.

Шквальний вітер, що дме на Тернопільщині від учора, найбільшої шкоди наразі завдав свинофермі у Заліщицькому районі. За даними надзвичайників, з будівель ферми з дахом 2 тисячі квадратних метрів вітер зняв покрівлю на щонайменше тисячі квадратних метрах.

“В с. Поділля Заліщицького району внаслідок сильного пориву вітру зірвало покрівлю з будівлі свинарника ТзОВ «Маяк». Загальна площа будівлі орієнтовно 2000 м.кв, знищено половину покрівлі. На даний момент в будівлі проводиться реконструкція, приміщення не діє та не заселене тваринами. Внаслідок події ніхто не постраждав. На місці події працює комісія Заліщицької РДА”, – йдеться в повідомленні.

ф1ф2

За даними рятувальників, інші ушкодження, про які наразі відомо, менші.

Так, у райцентрі Чортків сьогодні вранці вітер зірвав півтисячі квадратних метрів даху.

Читайте також: Покрівлю знесло, як папір: рідкісні кадри негоди у райцентрі на Тернопільщині (Відео)

Півсотні квадратних метрів покрівлі ушкодив вітер на районній лікарні в Підволочиську.

"Внаслідок ускладнення погодних умов, сильних поривів вітру в смт Підволочиськ по вул. Мстислава, пошкоджено покрівлю на будівлі Підволочиської ЦРКЛ. Орієнтовна площа пошкодженої покрівлі 50 кв.м. Внаслідок події ніхто не постраждав. На місці події працює оперативна група Підволочиського РВ Управління, комісія Підволочиської РДА", - інформують надзвичайники.

ф3ф4ф5

Приблизно такої ж площі ушкодження дахів об'єктів соціальної інфраструктури у кількох районах Тернопільської області.

Ось які дані наводять в Управлінні ДСНСУ у Тернопільській області:

"Внаслідок сильних поривів шквального вітру відбулось пошкодження (розкриття) шиферної покрівлі даху будівлі 8-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Тернопільській області, на площі 40 м.кв.

А у с. Пилявка Бучацького району внаслідок сильних поривів вітру пошкоджено покрівлю даху місцевої ЗОШ на площі орієнтовно 60 м.кв. На місце події виїхала оперативна група Бучацького РВ Управління.

В с. Залісся Борщівського району пошкоджено покрівлю дитячого садка на площі 45 м.кв, в с. Ланівці Борщівського району пошкоджено покрівлю місцевої ЗОШ на 35 м.кв, а в с. Хмелівка Теребовлянського району пошкоджено покрівлю ЗОШ на площі 40 м.кв.

В с. Ілавче Теребовлянського району пошкоджено купол місцевої церкви.

В с. Іванівка Теребовлянського району внаслідок сильних поривів вітру впала водонапірна вежа, недіюча та недобудована.

В с. Гумниська Теребовлянського району пошкоджено покрівлю місцевого будинку культури на площі 30 м.кв".

Всі ушкодження документує місцева влада, рятувальники ліквідовують наслідки стихії і застерігають, що шквальний вітер на Тернопільщині протримається до кінця доби 11 березня.