Школярі з Тернопільщини передали унікальні подарунки артилеристам до Дня святого Миколая

фото: Мельнице-Подільська ЗОШ
фото: Мельнице-Подільська ЗОШ

На заході у Мельнице-подільській школі були присутні працівники освіти і культури  територіальної громади, учні шкіл, запрошені воїни 44-ої окремої  артилерійської бригади, що захищає наш мир і спокій на сході України, волонтери, священик о. Андрій, представники місцевої влади.

«Подаруймо солдату вишиванку», – з такою ініціативою звернувся до освітян громади їх керівник Степан Герчак. За її втілення взялася директор школи Галина Боднарчук. Цю ідею підтримали колеги з усіх шкіл, дошкільних закладів, працівники культури нашої ОТГ.

І ось вони, сорочки-вишиванки, привезені з навколишніх сіл  мальовничого Придністров’я, в руках юних красунь, одягнутих у святковий український убір.

Щоб передати вишиванки бійцям на Схід, організатори запросили військовослужбовців артилерійської бригади в гості на Борщівщину. Також діти передали малюнки, які символізують домівку та родину, мир та щасливу державу.

Концертну програму відкрив квартет із с. Дністрове піснею «Білила мати полотно».

Захоплено слухали чудових виконавців патріотичних пісень Івана Возняка, Любу  Фенюк, Олега Гаврилюка, вірш Галини Боднарчук «Журавлині ключі» - присвяту загиблому за Україну випускнику школи, односельчанину Петру Андрунику та всім захисникам Вітчизни, живим і мертвим;  і вірш-молитву в виконанні Христини Магас, і пісню про Миколая, подаровану дівчинкою з музичної школи Наталею Пиняк, і пісні про чудові вишиванки у виконанні Юлії Петрик, Аліни Качуровської.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Небесної Сотні і всіх героїв, чиї життя забрала війна з московськими окупантами.

Дівчата урочисто виносили сорочки-вишиванки і три ікони Святого Миколая – подарунок від працівників культури трьом кораблям, взятим в полон російськими агресорами. Щоб вернулися в свою гавань і щасливо плавали під покровительством святого.

Отець Андрій молитвою просить Господнього благословення і окроплює ікони та сорочки свяченою водою.

Зі словами вдячності виступили гості – воїни фронтовики, волонтери, селищний голова.