Школа має власну каплицю та музей Патріарха Йосифа Сліпого (Фото)

zq_1– Щепити школярам віру в Бога, в Христа – є найважливішим завданням «Школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого», – каже духівник закладу отець Володимир Демчук.

Цей священик є духівником школи-колегіуму з моменту його урочистого відкриття 1 вересня 2011 року. Він розповів про важливі етапи життя та діяльності закладу на сайті місцевої парафії УГКЦ.

Читайте також. “Нам треба бути однією родиною”, – Любомир Гузар на віче у Києві (Відео)

– Школу-колегіум створили шляхом реорганізації і злиття загальноосвітньої школи № 12 і колегіуму ім. Йосифа Сліпого, – каже отець. – Концепція закладу об’єднує зусилля держави і церкви та є практичним втіленням договору про співпрацю та партнерство з метою впровадження в систему освіти Тернополя християнської моралі, культури та традицій нашого регіону, який уклали 31 травня 2011 року єпарх Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк та міський голова Тернополя Сергій Надал.

Така модель християнського шкільництва, на базі комунальної форми власності, на думку священика, дає нашим дітям змогу не тільки отримати якісну освіту, а також християнське виховання.

Читайте також. “Діти та молодь – наші Президенти, Верховна Рада, наш Уряд”, – архиєпископ Василій Семенюк (Фото)

– Ми маємо каплицю, де учні збираються на молитву, беруть участь у Святих Літургіях, приступають до Сповіді і Святого Причастя, та музей, що присвячений Йосифу Сліпому, – додає співрозмовник. – Учні беруть участь у прощах до духовних центрів, побували на могилі Патріарха Сліпого в Соборі св. Юра у Львові.

За словами отця Володимира, учні цікавляться також волонтерською діяльністю.

Читайте також. Священиків навчали допомагати людям із “постмайданівським” стресом (Фото)

– Наша волонтерська спільнота «Світанок» працює над соціальним проектом «Сяйво Предивної ночі», метою якого є надання матеріальної, моральної, духовної підтримки потребуючим, плекання громадянської свідомості, соціальної компетентності та співвідповідальності за загальне добро у суспільстві, – каже він.

Довідково. Інформацію про навчальний заклав можна знайти на веб-сторінці: http://school-collegium.com.ua/.