Шкіряк розповів, що має підозри щодо зв’язку Скорика із “Новоросією”

56_main

У справі нардепа і екс-голови Одеської ОДА Миколи Скорика немає політичної складової, воно виключно кримінальну і пов’язане з його злочинами.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, передає Depo.Донбас.

Крім того, Шкіряк не виключає роль екс-голови Одеської ОДА у проекті “Новоросія”.

“У справі немає жодного політичного підтексту. Вона є виключно кримінальною і стосується його злочинів проти України і активістів Євромайдану. Я переконаний, що будуть нові епізоди його участі у сепаратистському русі, я не виключаю його ролі в проекті “Новоросія”, що керувався з Росії в Одеській області”, – заявив Шкіряк.
Він також зазначив, що наразі подання про зняття депутатської недоторканості Скорика готують до внесення у парламент.
“Безумовно, подання готується і буде внесене в парламент. Я вітаю сьогоднішню заяву Юрія Луценка щодо подання про зняття депутатської недоторканності з депутата-сепаратиста Скорика. Я думаю, що це хороший сигнал і крок, Юрій Віталійович тримає обіцяний вектор”, – сказав радник міністра.
Як повідомлялося, генеральний прокурор Юрій Луценко має намір внести в Раду подання на зняття депутатської недоторканності з нардепів від Опозиційного блоку Миколи Скорика щодо подій в Одесі в лютому 2014 року.

У свою чергу нардеп Скорик заявив про політичний тиск і запевнив, що нікуди тікати не збирається.

Нагадаємо, що Скорик з листопада 2013 року по березень 2014 року був головою Одеської обласної державної адміністрації. Зараз він народний депутат від партії Опозиційний блок.