«Схід і Захід разом»: наші волонтери добралися до блокпоста Миронівського, неподалік Дебальцевого (Фото)

оснВолонтерська група “Схід і Захід разом” у складі Едуарда Хатмулліна, Василя Конька, Ігоря Крочака і інших у кінці лютого розвезла допомогу на передові пости. 

– У переліку доправленого – харчі, матраци, комбінезони, вода, військова форма, взуття тактичне зимове і багато іншого, – повідомив тернополянин Ігор Крочак. – Пости і опорні пункти, які відвідала група: Луганське, блокпост Миронівський, неподалік Дебальцевого. Далі, через два кілометри – передові позиції противника.

За влучним висловом Едуарда Хатмулліна, – не дуже багато волонтерів доїжджають тепер до цих позицій наших військ.

Читайте також. Місцеві у Лисичанську довіряють бійцям батальйону «Тернопіль» (Фото, Відео)

– За світлого часу доби Василь Конько впевнено вивів автомобіль із фронтових доріг до нашої волонтерської бази, – продовжує чоловік. – За сьогодні особлива подяка хлопцям із батальйону “Тернопіль” – Дмитру Шелегею (старшина), Михайлові Валяшу, комбату та іншим, хто несе службу у Лисичанську. Вони поділилися з хлопцями на передовій волонтерською допомогою, яку ми їм привезли.

Читайте також. «Схід і Захід разом»: тернопільські волонтери доправили на дальні блокпости матраци, форму, харчі (Фото)

Про подальші вояжі волонтерської групи Ігор Крочак обіцяв розповісти у наступних репортажах.

- Також велике спасибі моєму рідному колективу державного архіву Тернопільської області, дівчатам які сплели велику маскувальну сітку на бронетехніку і пошили багато флісових шкарпеток у вільний від роботи час. Усе це передали нашим бійцям.

Здійснила група і гуманітарний рейс у Попасну, яку останнім часом дуже сильно обстрілюють, хоча у місті немає українських військ. Вони розмістилися на підступах до нього, а обстріли свідчать про те, що противник старається таким чином дезорганізувати населення, яке опинилося в найближчій прифронтовій зоні.

Читайте також. Аби зняти паніку і забезпечити всіх продуктами, на Тернопіллі проведуть ярмарки

 

- Неспокійний тил не веде до хорошої оборони, - вважає волонтер. - Отож, розвантаживши у наших бійців у зведеному загоні УМВС в Тернопільській області під керуванням Ігоря Кучера, допомогу, ми поїхали в один із районів щоб роздати людям харчі. "Краще людям віддати, вони ж наші громадяни", - наголошували бійці.

До речі, Едуард Хатмуллін і Василь Конько, окрім того, купили в Константинівці чимало хліба, оскільки у Попасній хлібокомбінат розбили вороги. Нині колектив підприємства пробоє відновлення роботу заводу.

Софія Левицька. Фото - Ігор Крочак, військовий історик і волонтер