Шевченко зробив заяву про свою тренерську роботу в збірній: “Добіг кінця мій контракт”

Фото- Фейсбук Андрія Шевченка

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко заявив про завершення свого контракту на цій посаді.

Про це Шевченко 1 серпня повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Андрій Шевченко подякував футболістам, уболівальникам та Українській асоціації футболу за 5-річний контракт, в рамках якого тренував збірну України. Під керівництвом Шевченка українська збірна на Євро-2020 досягла свого історичного результату – чвертьфіналу Чемпіонату Європи.

“Добіг кінця мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п’ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол. Я вдячний президентові і виконкому УАФ за надану можливість попрацювати зі збірною України, вдячний кожному гравцеві, кожній людині хто допомагав і був причетний до команди. Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику. Разом нам вдалося показати, що наш футбол може бути конкурентним, результативним і цікавим. З вірою в Україну”, – написав Андрій Шевченко.

Читайте також: Відставка Шевченка після Євро: Сабо сказав своє слово (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", про можливу відставку з посади головного тренера збірної України Андрій Шевченко вперше заговорив на післяматчевій пресконференції відразу після гри збірної України у чвертьфіналі Євро-2020. Тоді Шевченко сказав: рішення про продовження перебування на посту головного тренера збірної за підсумками її виступу на Євро-2020 буде приймати і він, і Українська асоціація футболу.

Читайте також: Відставка Шевченка після Євро: Сабо сказав своє слово (Відео)

В середині липня головний тренер збірної України Андрій Шевченко зізнався, що замислюється про тренерську роботу не на рівні збірної, а на рівні футбольного клубу.